Spegel med ayous träpiedestal från marken gjord i Italien Jonni Rektangulär spegel i ayous trä och vedmassa med piedestal och blad tillverkat för hand med enkla och sinuösa linjer.
Tillverkad i Italien märkesvaror och handgjorda arbetade efter olika faser som syftar till att ge en bättre finish. Dessa inkluderar: - 24 timmar handtätande torkmedel - Magazine på framsidan och baksidan av ramen; - Stuccoing av de delar som behöver - Hand Primer (Okerfärg för förgyllning, grå för silverning); - Uppdrag med 3-komponentsuppdrag; - Tillämpning av guld- eller silverbladet -Painting av ryggen med sprutad purl; -Patinatura; -Fissaggio.
Dekorationselement som gör ditt rum mer raffinerat och det visar sig vara en utmärkt kompromiss mellan elegans och praktiska egenskaper som överensstämmer med din vardagsrums stil. Åtta finish är tillgängliga: - Silver med gulddekorationer - Guld med silverdekorationer -silver; -Gold; - Silver med både interna och externa gulddekorationer; - Guld med silverdekorationer både inom och utanför; - Elfenben med silverdekorationer både inom och utanför; - Elfenben med både interna och externa gulddekorationer.
Dekorera ditt vardagsrum med denna spegelspegel och gör ditt rum fullt med charm och sofistikering i Italien.
Yttrandet från kunder
< en href = "/ login" > du behöver logga in att posta din åsikt.