Made in Italy

Nerina skohylla med 3 våningar i transparent plexiglas, tillverkad i Italien

  • Made in Italy
  • Kod: NERINA
kr 3873,37 kr 5164,57 -25%
Material plexiglas
Leveranstider 10/15 arbetsdagar
Längd (cm) 50,5
Djup (cm) 31
Höjd (cm) 50

Skohylla i plexiglas med kompakt design, tillverkad i Italien.

Denna skohylla i plexiglas utmärker sig med sina enkla, funktionella linjer , utformade för att hålla skor och accessoarer organiserade utan att visuellt belamra utrymmet. Materialets glans och lyster förblir jämn över tid , vilket gör den lämplig för entréer, hallar, sovrum och små utrymmen. Produkten är utformad, designad och tillverkad i Italien med italienska material .

Dess kompakta form gör att den enkelt kan monteras även i små utrymmen , vilket erbjuder en både praktisk och dekorativ lösning . Plexiglas är också lätt och hållbart, och för att bibehålla dess finish rekommenderas rengöring med en mjuk mikrofiberduk och icke-aggressiva, neutrala rengöringsmedel.

Perfekt för dig som letar online efter en kompakt, ljus och modern skohylla i plexiglas för entrén. Tillverkad i Italien.

För daglig rengöring rekommenderar vi att du använder en mjuk mikrofiberduk som är lätt fuktad med vatten. Undvik att använda alkohol, lösningsmedel, ammoniak, starka avfettningsmedel, slipande produkter eller grova svampar : de kan matta, repa eller skada ytan.

Åtgärder:

  • L 50,5 x D 31 x H 50 cm


Kontakta oss för mer information eller en offertförfrågan via formuläret "Begär information" .

Email Newsletter
Nyhetsbrev
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro